מכירת פיגומים

פיגומים למכירה

חברות רבות העוסקות בתחום הבנייה רוכשות מערכות פיגומים מקצועיות לשימוש קבוע. הפיגומים משמשים את צוותי הבנייה באתר לאורך כל תהליך הבנייה (שלב הבנייה עצמו, הנחת תשתיות, טיח וצבע, התקנת מערכות חלון, חיפויי חיצוני ועוד). כמו כן מאפשרים הפיגומים ביצוע עבודות גובה גם במפעלים, מחסני ענק, מתקני תעשייה, תשתיות בהן יש ריבוי צינורות, תשתיות מורכבות בעלות גישה ייחודית (מעבדות, אוניות משא וכדומה) ועוד.

בחירה מקצועית במערכת פיגומים מתקדמת

ישנם מספר סוגים של מערכות פיגום, לכולם יתרונות וחסרונות, עם זאת ניתן לזהות בבירור מערכות פיגום מומלצות יותר בזכות תכונות ייחודיות כגון מודולריות מקסימלית, בטיחות ועמידה בתקנים בינלאומיים, קלות ומהירות תהליך פירוק והרכבה וכן נוחות השינוע בעת הצורך.

בעת החיפוש אחר חברות המבצעות מכירת פיגומים מומלץ בחום לוודא כי כל התנאים הללו אכן מתקיימים. פיגומים איכותיים ישמשו אתכם ואת צוות העובדים שלכם שנים רבות בביטחה.

אנו בחברת מונדו פיגומים רוכשים את הציוד והפיגומים היישר מחברת ULMA, החברה הספרדית וחברת SMART המייצרת פיגומי אלומיניום בתקן אירופאי EN 1004 מהחברות המובילות בעולם בייצור ציוד פיגומים מהסוג הזה, לקוחותינו נהנים מהציוד הטוב ביותר והמתקדם ביותר בשוק. מעוניינים בהצעת מחיר עבור פיגומים למכירה? חייגו: 03-9603205

קנייה או השכרת פיגומים

ההתלבטות בין קניית פיגומים לבין השכרת פיגומים מוכרת היטב למנהלי פרוייקטים ובעלי חברות בתחום הבנייה, השיפוץ או התעשייה. לא פעם משתלם להשכיר מערך פיגומים יחד עם שירות פירוק והרכבה מאשר לרכוש אחד כזה אך עם זאת, חברה המבצעת עבודות בנייה בהיקף גדול מאד זקוקה לכמות פיגומים גדולה לתקופות ארוכות, מה שמייקר מאד את ההשכרה.

בשורה התחתונה על מנת לקבל החלטה יש לפנות ישירות אל החברה המקצועית העוסקת בפיגומים ובציוד הנלווה אליהם ולהתייעץ עם נציג מקצועי, הוא יידע כיצד להתאים עבורכם את השירות הטוב ביותר, בין אם באמצעות מכירת פיגומים ובין אם בפיגומים להשכרה של הציוד וכו'.

מונדו, בין ארץ לשמיים

אנחנו במונדו מתמחים במכירת פיגומים, השכרת פיגומים, תכנון וביצוע עבודות פיגום לבנייה או תעשייה בשיטה ייחודית ובסטנדרטים בינלאומיים. את הציוד שלנו אנו רוכשים כאמור קודם מחברת ULMA  הספרדית וחברת SMART המייצרת פיגומי אלומיניום בתקן אירופאי EN 1004 מהחברות המובילות בעולם בייצור ציוד פיגומים.

עבודת הפיגום שלנו מתבצעות בצורה מקצועית ובשיטה בטוחה, ללא חוטי ברזל וללא עגינות מסוכנות. בעזרת פיתוחו של פטנט ייחודי  נוצר פיגום מודולרי ובטוח העומד בכל התקנים האירופאיים בכלל והישראליים בפרט.

בואו והצטרפו למאות לקוחות מרוצים ביניהם כמה מן החברות המובילות במשק הישראלי, חברת החשמל, אגם כימיקלים, בתי הזיקוק אשדוד, אינטל ישראל, דניה סיבוס, אפרון, אלקטרה, סולל בונה ורבים אחרים.

בנוסף לכל אנו מעניקים אפשרות להשכרת ציוד ושירותים נוספים בתחום הבמות, הקונסטורקציה, הפיגום ועוד. מעוניינים לקבל מידע נוסף או הצעת מחיר מסודרת לכל פרוייקט בכל סדר גודל? צרו עמנו קשר ונציגי מונדו פיגומים ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת,

מונדו פיגומים, בטלפון מספר: 03-9603205