פיגומים להשכרה

 

 

 

כל פרוייקט בנייה או שיפוץ מתאפיין בתנאים שונים ובצרכים אינדוודואליים, עם זאת ישנם קווים משותפים אותם חולקים מיליוני פרוייקטים בכל רחבי העולם, אחד מהם הוא הצורך בהגבהה טכנית של הפועלים או בבסיס להעברת ציוד וחומרי גלם, ובמילים אחרות, מערך פיגומים.

בעבר נהגו קבלני הבנייה ואנשי המקצוע בשטח להשתמש בפיגומים כבדים ומסורבלים שנהי נעגנים יחד זה לזה בקונסטורקציות מורכבות, הם אמנם עמדו בתקני הבטיחות אך היו מגושמים מאד, כבדים ונדרש לא מעט זמן לשנע אותם ולהרכיב אותם בשטח.

כיום עם התפתחות הענף והאמצעים העומדים לרשותנו ניתן ליהנות ממערך פיגומים נייד, קל יחסית ופשוט מאד להרכבה ופירוק בשטח. אנחנו במונדו פיגומים מעניקים שפע של פתרונות פיגום לכל פרוייקט, למידע נוסף צרו עמנו קשר, 03-9603205.

פיגום להשכרה לכל מטרה

ישנם פרוייקטים רבים הנזקקים למערך פיגומים קטן יחסית או לפרק זמן קצר בלבד, עבור פרוייקטים שכאלה ישנה אפשרות לבצע השכרת פיגום. החברה משכירה ומוכרת פיגומי אלומיניום הניתנים להזזה ממקום למקום (ממבנה למבנה או מקיר לקיר באזור הבנייה) עד תום העבודה (עבודות צביעה, פנים או חוץ, עבודות תיקונים בתשתיות, תוסםות בנייה, חיזוקי מבנה וכד').

השכרת פיגום יש לבצע אך ורק מול חברה מורשית ובעלת ציוד תקין ואיכותי העומד בכל תקני הבטיחות של מדינת ישראל ומדינת הייצור של מערך הפיגומים (אנחנו במונדו עובדים עם ציוד של חברת ULMA  הספרדית וחברת SMART המייצרת פיגומי אלומיניום בתקן אירופאי EN 1004 מהחברות המובילות בעולם בייצור ציוד פיגומים).

קלות ההרכבה והפירוק

כאמור אחד מיתרונותיהם הגדולים של הפיגומים החדשים הוא היכולת להרכיב ולפרק אותם בקלות ובמהירות. החלקים מתחברים אלה לאלה, ללא ברגים או מסמרים, ללא צורך בחיזוקים נוספים, המבנה פותח בצורה הנותנת מענה לצורכי המשקל והעומס, ועוד בתקן הרשמי למערך פיגום מהסוג הזה.

השכרת פיגום אלומיניום ניתן להרכיב בשטח בתוך שעות ספורות ואף פחות מכך מעניק לכם את האפשרות לבצע את העבודה ביעילות מקסימלית

מונדו, בין ארץ לשמיים

אנחנו במונדו מתמחים בתכנון וביצוע עבודות פיגום לבנייה או תעשייה בשיטה ייחודית ובסטנדרטים בינלאומיים. את הציוד שלנו אנו רוכשים מחברת ULMA  הספרדית,וחברת SMART המייצרת פיגומי אלומיניום בתקן אירופאי EN 1004 מהחברות המובילות בעולם בייצור ציוד פיגומים

עבודת הפיגום שלנו מתבצעות בצורה מקצועית ובשיטה ייחודית ובטוחה, ללא חוטי ברזל וללא עגינות מסוכנות. בואו והצטרפו למאות לקוחות מרוצים ביניהם החברות המובילות במשק הישראלי, חברת החשמל, אגם כימיקלים, בתי הזיקוק אשדוד, אינטל ישראל, דניה סיבוס, אפרון, אלקטרה, סולל בונה ורבים אחרים.

בנוסף אנו מעניקים אפשרות לרכישה או שכרת ציוד ושירותים נוספים בתחום הבמות, הקונסטורקציה, הפיגום ועוד. צרו עמנו קשר ונציגי מונדו פיגומים ישמחו לעמוד לרשותכם,

מונדו פיגומים, בטלפון מספר: 03-9603205