פיגומים

על מנת לבצע עבודות כלשהן בתחום הבנייהאו התעשייה בדרך הנוחה והבטוחה ביותר יש לעשות שימוש במערך פיגומים מקצועי, מערך שיאפשר לצוות הפועלים במקום כמו גם לאנשי התכנון והפיתוח (אדריכל, קבלן, מהנדס וכו') להתנייד בגובה הרצוי, להעביר ציוד וחומרי גלם ועוד.

פיגומים, מאז ולתמיד

השימוש בפיגומים אינו חדש לעולם הבנייה והתעשייה, למעשה עדויות לשימוש בפיגומים קיימות מזה מאות בשנים וידוע כי גם בימי קדם היו עובדי הבנייה מקימים קונסטרוקציה מורכבת עשויה עצים שהתנשאה לגובה הרצוי בכדי לבצע עבודות שונות ברום המבנה.

עם השנים והתפתחות תחום הבנייה והתעשייה השתכללו גם האמצעים העומדים לרשות מנהלי הפרוייקטים השונים וכיום כל נושא הפיגומים הפך לפשוט ונוח הרבה יותר. אם בעבר היתה התקנת מערך הפיגומים התמודדות מורכבת ומסורבלת בשטח (העברת עמודי הפיגום אל אתר הבנייה, הרכבה במקום בעזרת צוות, חיזוקים במסמרים, ברגים חוטי ברזל ועוד), הרי שכיום ניתן להזמין חברה מקצועית המעניקה שירותי התקנת פיגומים במהירות ובקלות ללא צורך בחיזוקים מהסוג הזה. ניתן כמובן לרכוש את הפיגומים הללו או להשכיר אותם לפי הרצון והצורך.

ULMA, פיגומים בשיטה קצת אחרת

חברת ULMA  הספרדית הינה אחת החברות המובילות בעולם לייצור פיגומים וציוד נלווה. פיגומים אלו מתהדרים בתכונות ייחודיות, הם שוקלים פחות מכל פיגום אחר, מורכבים בשיטה ייחודית ללא ברגים או מסמרים וכדומה אלא בעזרת חיזוקים פנימיים וכן מאפשרים הקמה מהירה ובטיחותית של פיגומים תלויים על קונסטרוקציה, פיגומים בין שכבות רבות של צינורות, פיגומים לאתרי בנייה ואף פיגומים ניידים לכל פרוייקט קטן או גדול, זמני או קבוע.

בטיחות ללא פשרות

עבודה באתר בנייה מסוכנת ביותר עבור אנשי הצוות והפועלים, מדובר במקום בו נעים כלים כבדים, מועברים חומרי גלם וציוד כבד ועוד. גם הפיגומים הם חלק בלתי נפרד מהאתר ומכיוון שהפועלים עובדים עליהם במשך ימים שלמים יש לתת את הדעת לגבי רמת הבטיחות שלהם ולהתאים אותה לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

על בטיחות לא מתפשרים לכן יש לוודא כי כל חלק במערך הפיגום עומד בתקן המחמיר ביותר וכי צוות הפועלים המבצע את עבודות הפירוק וההרכבה מיומן, מקצועי ומוסמך לעבודה מהסוג הזה.


מונדו, בין ארץ לשמיים

אנחנו במונדו מתמחים בתכנון וביצוע עבודות פיגום לבנייה או תעשייה בשיטה ייחודית ובסטנדרטים בינלאומיים. את הציוד שלנו אנו רוכשים כאמור קודם מחברת ULMA  הספרדית.

עבודת הפיגום שלנו מתבצעות בצורה מקצועית ובשיטה ייחודית ובטוחה, ללא חוטי ברזל וללא עגינות מסוכנות. בואו והצטרפו למאות לקוחות מרוצים ביניהם החברות המובילות במשק הישראלי, חברת החשמל, אגם כימיקלים, בתי הזיקוק אשדוד, אינטל ישראל, דניה סיבוס, אפרון, אלקטרה, סולל בונה ורבים אחרים.

בנוסף אנו מעניקים אפשרות להשכרת ציוד ושירותים נוספים בתחום הבמות, הקונסטורקציה, הפיגום ועוד. צרו עמנו קשר ונציגי מונדו פיגומים ישמחו לעמוד לרשותכם,

מונדו במות, בטלפון מספר: 03-9603205