פיגום נייד

פיגומים ניידים להשכרה

במידה ואתם צבעים, מעצבי פנים, מתקיני תריסים או וילונות, שיפוצניקים או קבלני בנייה יש לנו חדשות טובות עבורכם! ההתפתחות העצומה של תחום הבנייה עשורים האחרונים באה לידי ביטוי לא רק במעבר לבנייה מתועשת או ירוקה אלא גם לפיתוח מוצרים שונים המייעלים בצורה יוצאת דופן את תהליך הבנייה וההשלמות עצמו. אנחנו שמים דגש על מוצר ספציפי והוא הפיגום אלומינים נייד, האמצעי ששידרג פלאים את חייהם של בעלי המקצוע והביא לעלייה חדה בשביעות הרצון של לקוחותיהם.

אנחנו במונדו פיגומים מעניקים שפע של פתרונות פיגום לכל פרוייקט לרבות השכרה או מכירה של פיגומים אלומינים ניידים לכל מטרה, להצעת מחיר או למידע נוסף צרו עמנו קשר, 03-9603205.

פיגומים ניידים

יתרון ראשון, מודולריות. פיגום נייד ניתן להקים בכל מקום, בשטח או בתוך מבנה, באזור מקורה או תחת כיפת השמיים. הפיגום ניתן להזזה לכל נקודה בה בעל המקצוע מעוניין למקם אותו, זאת בעזרת מערכת גלגלים המאפשרת לשנע אותו בקלות, בבטחה, ובנוחות לאזורי מפתח.

יתרון גדול נוסף הוא השיטה הייחודית המאפיינת את הפיגום, בשיטה מתקדמת זו אין צורך בברגים או במסמרים לחיזוק הפיגום, הוא מוחזק באמצעות תפסנים מקובעים ובשיטת הרכבה המתאמת בין החלקים בצורה מושלמת. הפיגום הנייד חזק ועומד בכל תקני הבטיחות האירופאיים והישראלים, עמיד בפני נזקי מזג האוויר, יכול לשאת משקל עצום ללא כל חשש ומתאים גם לעבודה רציפה וארוכת טווח כמובן.

עבודה עם מערכת פיגומים ניידים מקצרת את זמן ביצוע הפרוייקט באופן משמעותי, הפיגום הנייד מורכב כך שהוא תואם את הגובה הרצוי בצורה מדוייקת (מה שחוסך כאבי גב גדולים בהמשך), אין עוד צורך לעלות ולרדת מסולם מאות פעמים בכל יום רק על מנת לשפר את הפוזיציה של הפועל, אפשר פשוט ללכת לאורך הפיגום בקלות ולבצע את העבודה. יש לזכור כי את הפיגומים הניידים יש להרכיב באמצעות צוות מקצועי המכיר היטב את העבודה ומוסמך לעשות זאת.

מונדו, בין ארץ לשמיים

אנחנו במונדו מתמחים בתכנון וביצוע עבודות פיגום לבנייה או תעשייה בשיטה ייחודית ובסטנדרטים בינלאומיים (לרבות השכרה או מכירה של פיגומים ניידים). את הציוד שלנו אנו רוכשים מחברת SMART המייצרת פיגומי אלומיניום בתקן אירופאי EN 1004 מהחברות המובילות בעולם בייצור ציוד חברה בעלת מוניטין בינלאומי וניסיון רב.

עבודת הפיגום שלנו מתבצעות בצורה מקצועית ובשיטה ייחודית ובטוחה, ללא חוטי ברזל וללא עגינות מסוכנות. בואו והצטרפו למאות לקוחות מרוצים ביניהם החברות המובילות במשק הישראלי, חברת החשמל, אגם כימיקלים, בתי הזיקוק אשדוד, אינטל ישראל, דניה סיבוס, אפרון, אלקטרה, סולל בונה ורבים אחרים.

בנוסף אנו מעניקים אפשרות להשכרת ציוד ושירותים נוספים בתחום הבמות, הקונסטורקציה, הפיגום ועוד. צרו עמנו קשר ונציגי מונדו פיגומים ישמחו לעמוד לרשותכם,

מונדו פיגומים, בטלפון מספר: 03-9603205